English Chinese Korean Portuguese Spanish France German Greek Japanese Polish Romanian Russian Swedish Hindi Italian

Cena za pokój nawet 63,00
dol. za noc *

Oferujemy w pełni
wyposażone apartamenty
typu studio z kuchnią
połączoną z jadalnią

DeWitt Place oferuje siedziby dla firm w Chicago oraz tymczasowe wyposażone mieszkania do wynajęcia na dowolny okres. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mieszkania na krótki okres, planujesz dłuższy pobyt w celach biznesowych lub przyjechałeś na wakacje, oferujemy wyjątkowe połączenie usług i przystępnych cen, co sprawia, iż jesteśmy liderem na rynku budynków firmowych oraz wypoczynkowych w Chicago. Stanowimy wyjątkową alternatywę dla miejscowych hoteli typu boutique.

Nasz przytulny, odnowiony budynek w stylu vintage z 1924 r., posiadający 82 pomieszczenia, oferuje gustownie urządzone i w pełni wyposażone apartamenty typu studio oraz mieszkania jednopokojowe, które stanowią unikalną i przystępną alternatywę dla okolicznych hoteli. Budynek zlokalizowany jest kilka przecznic od najważniejszych obiektów wypoczynkowych i biznesowych Chicago, jednocześnie zapewniając wygodne zakwaterowanie podczas pobytu. Nasi uprzejmi i pomocni pracownicy są zawsze dostępni, aby uczynić Twój pobyt jak najlepszym i najprzyjemniejszym przeżyciem. DeWitt Place daje Ci niespotykaną dotąd możliwość połączenia wygody pobytu z zachowaniem prywatności.

Oddalony o jedną przecznicę od jeziora Michigan i zaledwie kilka kroków od słynnej alei Magnificent Mile w ekskluzywnej dzielnicy Chicago Gold Coast, DeWitt Place jest wygodnie położony zaledwie kilka minut od Loop, dzielnicy biznesu w centrum miasta, i niedaleko światowej klasy obiektów kulturowych, sklepów, restauracji, klubów i zabytków.

Jesteśmy w stanie dostosować terminy wynajmu na krótki lub dłuższy okres pobytu.

Oferujemy udogodnienia takie jak w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, pościel oraz ręczniki, dostęp do bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu, telewizja satelitarna HD, prywatna linia telefoniczna z darmowymi połączeniami miejscowymi, pokój do fitnessu z prysznicem parowym, sauną i niezbędnymi urządzeniami, dzięki czemu goście DeWitt Place mogą poczuć się jak w domu i rozkoszować się wygodą i komfortem.

Dogodna lokalizacja, warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb, przystępne ceny i zapewnione udogodnienia sprawiają, iż DeWitt Place jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują tymczasowego zakwaterowania. Oferujemy rozwiązania dla osób przebywających w podróży biznesowej, specjalistów zmieniających miejsce pracy, osób będących w trakcie przeprowadzki, odwiedzających Chicago artystów, naukowców, profesorów, stałych gości hotelowych, stażystów, studentów, wczasowiczów, i wielu innych.

* W oparciu o miesięczny wskaźnik zamieszkania

CP Logo

 

CCTB Logo


2011 DeWitt Place